fbpx

מה יש לנו שאין לאף אחד אחר

יונים שליליים הויטמינים של הטבע

מה זה יון שלילי? חיובי?

יון הוא אטום או מולקולה בעל מטען חשמלי שלילי (אניון) או חיובי (קטיון). 

מתכות יוצרות קטיונים ואילו אל-מתכות יוצרות אניונים.

מטענו החשמלי של היון הינו תוצאה של הבדל בין מספר האלקטרונים (חלקיקים בעלי מטען חשמלי שלילי) לבין מספר הפרוטונים (חלקיקים בעלי מטען חשמלי חיובי) שבו.

ליונים תפקידים חיוניים ומגוונים בגוף האדם, לרבות שמירה על חומציות תקינה של נוזלי הגוף, תקשורת עצבית וספיגה של חומרי מזון במעיים.

שלילי שהוא חיובי

יונים שליליים הם מולקולות שנטענו או איבדו מטען חשמלי. 

הם בעצם אטומים שחיוניים עבור מערכת החיסון ועבור שלל מערכות בגוף. 

מדובר במולקולות שמתפרקות בעקבות תנועות של מים ואוויר ובעקבות קרינה ואור השמש. 

הם חסרי ריח, חסרי טעם ובלתי נראים. 

אותם יונים שליליים זוכים לאפס מגוון בעיות שהיונים החיוביים מובילים אליהן. מדובר בחלקיק שמחזיק באלקטרון נוסף ובשל כך הוא נמשך למגוון חלקיקי אבק וחיידקים, כאלו שבקלות עשויים להוביל לאלרגיה, לאסטמה ולבעיות נשימה.

בעוד שהיונים השליליים מתחברים לאותם חלקיקים הם בעצם מונעים מהם להמשיך ולרחף באוויר, משמע הם מאפשרים לכוח הכבידה להוביל אותם כלפי מטה ומונעים מהם להיכנס למערכת הנשימה שלנו.

כיצד משפיעים יונים שליליים על בני האדם

בעוד שיונים חיוביים נוצרים ע”י רוח חזקה, לחות, זיהום אוויר ואף באמצעות מגוון מכשירים חשמליים (קרי מחשבים, מייבש כביסה ונורות פלורסנט), הרי שיונים שליליים נוצרים באזורים טבעיים, קרי יערות, מפלי מים והרים – עובדה שמסבירה מדוע שהייה ממושכת לצד יונים שליליים אוטומטית לוקחת את התודעה למקום הרבה יותר רגוע וחיובי. 

מנגד, יונים חיוביים עשויים להוביל לא רק לתחושת דיכאון, אלא גם את הגוף למצב שיוצא משליטה – למצב שמגביר אצל אנשים מסוימים בעיות אסטמה ותופעות אלרגיה שנוגעות למערכת הנשימה. 

אי לכך טוב לדעת שיונים שליליים מצליחים לאזן – להשפיע בדיוק בדרך ההפוכה. 

הם לא רק תומכים בנפש, אלא גם מונעים מגוון בעיות בריאותיות.

עוד חשוב להבין שהיונים (החיוביים והשליליים) נקלטים באמצעות שני אפיקים: נשימה והעור. 

מכאן, ברגע שהיונים השליליים נקלטים במערכת הדם הם מאיצים חילופי חומרים ובכך מונעים תהליכי חמצון הרסניים ובו זמנית הם מעלים את קצב זרימת הדם לכיוון המוח. כתוצאה מכך אנו לא רק הרבה יותר מרוכזים, אלא סך מערכת החיסון מתחזקת.

העשרת הגוף ביונים שליליים משפרת משמעותית את עמידותו בפני מחלות ומאריכה את חיינו!

מעלותיהם של יונים שליליים

האנרגיה של היונים השליליים מפליאה אותנו שוב ושוב. 

כיום רק מתחילים לשער את היקף מעלותיהם.

ואלה הדברים שאנו נוכחים בהם כאשר הגוף מוטען מחדש בחשמל שלילי:

ככל שהדם רווי ביותר יונים שליליים, כך הליך חילוף החומרים יעיל יותר

בהתאמה, ככל שהדם רווי ביונים חיוביים כך הליך חילוף החומרים איטי יותר והרבה פחות יעיל.כתוצאה מכך התאים נחלשים, הגוף נהיה חולה בקלות יותר והליך ההזדקנות מואץ. יונים שליליים מעלים את זרימת החמצן למוח, מגבירים את הערנות ומעניקים את האנרגיה המנטלית שלנו. 

יונים שליליים הם אנטי דיכאון טבעי ובלי תופעות הלוואי!

הזיכרון חוזר

כדי שהמוח יתפקד יש לו הכרח בחמצן. אולם אין החמצן מגיע אליו בכמות מספקת כאשר הדם דביק ומחזורו לקוי. היונים השליליים הם התשובה של שתי בעיות אלו. בתחילה הם מבאים את הביו-חשמל שלהם לכדוריות האדומות הללו, במקום להידבק ולעבות את הדם, מתפרדות, וכך הדם נעשה נזיל יותר. אחר-כך מחדירות לדם כמות גדולה של חמצן, שהמוח ממהר לנצלו. התוצאות הזיכרון חוזר,

הריכוז ותשומת הלב גוברים, תהליכי החשיבה מואצים.

ההיפותאלאמוס (מוח-הביניים) מתעורר לחיים

היונים השליליים ממריצים את ההיפותאלאמוס. מכאן השפעתם על הגוף כולו, שהרי בלוטה זו היא המפקד העליון של כל בלוטות-ההורמונים שלנו.

חל שיפור מוחשי במקרים של שפעת, אנגינה והצטננות

החיידקים והנגיפים “מתחשמלים”, נשמדים על ידי היונים השליליים, האטמוספירה מבריאה והמחלות שוב אינן מתפשטות.

היונים השליליים מפחיתים את העצבנות, המתח והחרדה

לפיכך הם מאפשרים שינה טובה יותר, עמוקה יותר ומרעננת יותר.

החימצון משתפר לאין שיעור

בהיעדר יונים שליליים יוכל אדם למות מיתת-חנק. בלעדיהם אין החמצן חודר לגוף. אכן, אטומי החמצן הניטראליים – שאין להם מטען חשמלי – אין להם האנרגיה הדרושה כדי לעבור את הקרום של בועית-הראיה ולחדור לדם. לעומת זה, כל יון שלילי גורר אחריו 70-80 אטומים ניטראליים של חמצן ומכניסם לדם. כך מובן לנו שהחימצון מוצלח יותר בכפר או על שפת הים, במקום שהאוויר מכיל יותר יונים שליליים.

יש הקלה בקצרת, בדלקת-הסימפונות ובדלקת הגתיות (סינו-סיט)

הכל יודעים גז-הפליטה, עשן בתי-החרושת והטבק מזיקים לבריאות: הם גורמים ומחמירים את המחלות של מערכת-הנשימה. קנה-הוושט מרופד ריסים זערוריים רבים הרוטטים במהירות גדולה מאוד (בקירוב 800 ריטוטים בדקה) ודוחים את הליכלוך. והנה, מציאותם של יונים חיוביים מאיטה ואפילו מפסיקה את ריטוט הריסים הזה ויוצרת הרגשה של מחנק. לעומת זה, היונים השליליים ממשיכים את הריטוט. הודות להם דרכי-הנשימה שנזדהמו מתנקות ומבריאות ביתר מהירות

יותרות-הכליה פעילות יותר

הן מייצרות יותר קורטיזון טבעי המפחית את העייפות. בזכות זירוז זה הן מיטיבות אפוא להגן עלינו מפני מחלות.

 

מצב-רוחנו משתפר

יש הורמון של מצב-רוח: סירוטונין, ריכוז חזק של הורמון זה מגביר את הרגזנות. מציאותם של יונים שליליים מפזרת ריכוז מעין זה ומביאה עמה מצב-רוח טוב.

העייפות נעלמת והיכולת הפיזית משתפרת

הרופא של הקבוצה הצרפתית ב”מונדיאל” של הכדורגל במקסיקו ב 1986- , ד”ר וריאק, הביא עמו מייני-אויר. המכשירים הקטנים האלה מייצרים יונים שליליים, והיונים האלה הם הכרח שאי-אפשר בלעדיו להפגת העייפות, לשיפור רפלקסים, להגברת המהירות והסיבלות. קיצורו של דבר, לשיפור הביצועים הפיזיים שלנו.

מקורות היונים השליליים (הטובים!)

הארץ היא היצרנית הגדולה ביותר של יונים שליליים. וכך היא פועלת: היא פולטת מקרבה גזים ראדיו-אקטיביים (לא מסוכנים) המשחררים אלקטרונים (“גרעינים” של אנרגיה חשמלית שלילית). אלה נצמדים לאטומים של חמצן והופכים אותם ליונים שליליים ומועילים של חמצן.

השמש ובמיוחד קרניה האולטרה סגולית – מעשירה את האטמוספירה ביונים שליליים.

הצמחים מייצרים באמצעות הכלורופיל שלהם, חמצן העשיר במיוחד ביונים שליליים.

גשמים עזים, גלי הים, מזרקות ומפלי-מים, מקלחות נמרצות, כל אלה מולידים כמות הגונה של יונים שליליים.

ברקים, בשעת סופה וסערה הם ממש בתי- חרושת של יונים שליליים, מתוך קרוב ל 45,000 סערות הפורצות בכל יום ויום על כוכב הלכת שלנו מתמלאים כ 30,000- ברקים לשעה

מקורות היונים החיוביים (הרעים!)

לפי כל הסימנים הרי אנו, בני-אדם, מתאמצים להרוס את היונים השליליים וליצור יונים חיוביים! 

אכן, הסביבה שלנו אינה מסבירה פנים לויטמינים של האויר: רהיטים פלסטיים, שטיחים סינתטיים, מתכות… כל אלה מסייעים להריסתם. 

קצרים מאד הם חיי היונים השליליים הואיל והם קטנים וקלים ביותר, הם נאחזים בכל החפצים שהם פוגשים, ובפרט בחפצים מתכתיים וסינתטיים. באותה שעה הם נעלמים מן האטמוספירה, ואנו מפסידים את האנרגיה שלהם.

ה”כסת” העבה של גזים מזהמים של עשן, העוטה את הכרכים הגדולים שלנו, מפריעה למעבר הקרניים האולטרה- סגולות המועילות. יתר על כן, האבק והעשן למיניהם נדבקים מסביב ליונים השליליים ומנטרלים אותם. התוצאה: אויר המזיק לבריאות, דל ביונים שליליים ועשיר ביונים חיוביים.

חומרים סינתטיים (שטיחים, רהיטים, בגדים), מנועים ומכשירי-חשמל הם אויביהם המושבעים של היונים השליליים.  הם שובים אותם כבני-ערובה ולעולם אינם משחררים אותם!

עשן הסיגריה, מלבד השפעותיו המסרטנות, הוא זולל גדול של יונים שליליים קטנים וטובים.

מיזוג-האויר מסוכן משלוש בחינות:

  1. היונים השליליים נדבקים אל מאוורריו, חגורותיו ומנועו, ולפיכך הם נעלמים לגמרי מן האטמוספירה.
  2. האויר שאנו נושמים מורכב כ-80% כמעט אזוט האטומים שלו, לאחר שהם מתערבלים במזגן, נהפכים ליונים חיוביים.
  3. היונים החיוביים, הנפלטים על-ידי הנשימה של אנשים היושבים במקום הממוזג, מתרבים עד כדי סכנה. ע”י הוצאת אויר משתדל הגוף להיפטר במהירות האפשרית מן היונים החיוביים המעיקים עליו: כ 300- מיליון יונים חיוביים נפלטים עם כל נשיפה, והם מנטרלים אותה כמות של יונים שליליים. ולכן אנו סובלים מכאבי ראש, מחוסר- ריכוז, אין זה בגלל חוסר חמצן דווקא, כמו שמקובל לחשוב, אלא בעיקר מחוסר יונים שליליים והצטברותם של יונים חיוביים.

איך נעשיר את עצמנו ביונים שליליים?

ומה יש לנו שאין לאף אחד אחר?

GOOD CARE שילבה בכל מוצריה את טכנולוגית היונים השליליים (מסייעי חמצן), פטנט המבוסס על הרפואה הטיבעית המסייע לאיזון מצבי הצבירה העדינים והמשתנים של נשים מתוך הבנה עמוקה שמגיע לנשים איכות חיים אחרת!

בכל המוצרים שלנו ישנו משטח של יונים שליליים, זאת בעצם רצועת בד שמיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת וכולאת בתוכה יונים שליליים שהם מסייעי חמצן.

הרעיון הוא, שכמה שיותר יונים שליליים בסביבתנו, יותר חמצן מגיע אלינו וכשיש מספיק חמצן כל המערכות עובדות טוב יותר!

אנחנו מתמחים בטכנולוגית היונים השליליים וחומרי הגלם עם ניסיון של למעלה מ-12 שנים ויודעים להתאים את הייצור בצורה מדויקת להשגת תוצאות מיטביות.

פיתוח המוצרים מבוסס על מחקרים רבים שנעשו בתחום בנוגע להשפעתם ומעלותיהם המופלאות של היונים השליליים כגון:

אנחנו לא תחבושת רגילה!

מה שהכרת עד היום

תחבושת = ספיגה

המהפכה של GOOD CARE:

תחבושת = שינוי ואיכות חיים

התחברי לאיזור האישי שלך

תביאי חברה ותרוויחי 30 ₪ במתנה!

שתפי את הקישור עם כל מי שאת מכירה ועדיין לא משתמשת במוצרים של GOOD CARE (חברות, משפחה, קולגות…) ובעגלה תחכה לך הנחה של 30 ₪ לרכישה הבאה.

אז איך זה עובד?

ברגע שאחת מחברותיך תקנה, את תקבלי מאיתנו במייל קוד קופון שיזכה אותך ב-30 ₪ לרכישה הבאה.

*קוד הקופון ימשיך לצבור 30 ₪ נוספים על כל קנייה של לקוחה חדשה נוספת ותוכלי לממשו לבחירתך.

*בהרשמתי אני מאשרת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של התוכנית – "תביאי חברה ותרוויחי". ההנחה מוגבלת ללקוחות חדשות בלבד!

האתר שומר שבת,

נחזור לפעילות מלאה בצאת השבת.

תרגישי חופשי לדבר